Projekty

Inicjatywy w których biorę udział

Storwork

innowacyjne narzędzie do budowania aplikacji biznesowych

Storwork jest próbą zebrania tego co najlepsze ze świata rozwiązań chmurowych, takich jak Google Cloud czy Amazon AWS i świata biznesowych kombajnów funkcjonalnych, takich jak SAP czy Sharepoint.

To platforma do tworzenia aplikacji biznesowych, dająca zarówno pełną swobodę wyboru technologii, urządzenia czy interfejsu użytkownika jak i wsparcie w tworzeniu dobrych biznesowo aplikacji (poprzez gotowe wzorce projektowe). Wszystko dzięki najnowszej technologii GraphQL

Chętnie pomożemy startupom z ciekawymi pomysłami, które bez ograniczeń dla swojej technologii chciałyby dostać out-of-the-box stabilne repozytorium danych z elastycznym interfejsem.
storwork.pl

Classroom RPG

grywalizacja w każdej klasie

Jak zmotywować uczniów do nauki? Oczywiście poprzez gry. Projekt osadzony na gruncie grywalizacji, zmieniający polską edukację od 2016 roku.
classroomrpg.pl

Histmag.org

pierwszy polski portal historyczny

Od kilku lat angażuję się w pomoc techniczną najstarszemu polskiemu portalowi historycznemu - założonemu w 2001 roku.
histmag.org

Stowarzyszenie Veniversum

analizy i raporty non-profit

Założone w 2015 roku stowarzyszenie koncentruje swoją działalność na analizach i raportach związanych z obserwowaniem instytucji publicznych z użyciem technologicznych narzędzi analitycznych.
veniversum.org

Writers guild

powstająca idea blogoforum

Pomysł stojący za Writers Guild jest prosty - zebrać blogi na jednym serwerze i połączyć je z forum, na którym tematy postów mogłyby być rozwinięte znaczenie bardziej niż w komentarzach. Wszystko to w nowoczesnej i wielokrotnie szybszej od Wordpressa technologii react/graphql.

Instant Docs

hobbyistyczny projekt programistyczny

Instant Docs to projekt łączący IDE z interaktywną dokumentacją, stworzoną w standardzie markdown. Ogólnodostęny w fazie testowej.
id.krzysztofsikorski.pl