Źródło innowacji

Twoja firma lepsza każdego dnia

Jak to działa?

1

Audyt

Wysyłasz mi możliwie dużo informacji o swojej firmie, na podstawie których przygotowuję propozycje innowacji i zmian. Wszystkie informacje są trzymane na moich serwerach i wykorzystywane tylko przeze mnie.

2

Konsultacja

Rozmawiamy na temat wdrożenia ulepszeń - pogłębiam moją wiedzę na temat Twojej firmy, precyzuję propozycje, ustalamy priorytety.

3

Wdrożenie w strukturę

Wyznaczamy wśród Twoich pracowników opiekuna innowacji, z którym będę mógł współpracować na co dzień.

4

Działania i raportowanie

Wdrażamy zmiany, co miesiąc wysyłam Ci raport z wdrożenia i propozycje kolejnych ulepszeń

Dlaczego warto?

Odciążę Cię z myślenia o rozwoju
W małych i średnich firmach rzadko świadomie pracujemy nad rozwojem, skupiając się głownie na czynnościach operacyjnych. W ramach abonamentu innowacji myślę o rozwoju za Ciebie - za ułamek kosztu pracownika który by się tym zajmował.
Dostosuję sie to Twojej branży i firmy
Dzięki wstępnej analizie Twojej firmy będę w stanie dobrać bardzo precyzyjnie rozwiązania specjalnie dla Ciebie, a z każdym miesiącem współpracy będę wiedział o Twojej firmie coraz wiecej.
Odpowiem na bardzo szeroki zakres wyzwań
80% efektów osiągniesz stosując 20% najbardziej znaczących ulepszeń - dzięki szerokości oferowanych usług skupię sie na najłatwiejszych innowacjach i ulepszeniach, kierując się na szybkie sukcesy.

Przykładowe usługi

Tajemniczy klient

Gdy prowadzimy biznes, często trudno nam wcielić się w naszych klientów i zrozumieć, co sobie w naszym produkcie cenią najbardziej, a co powinniśmy poprawić.

Jeśli sprzedajesz swoje usługi w internecie (lub w okolicach Warszawy), wcielę się w Twojego klienta i z jego perspektywy prześledzę Twoje procedury obsługi klienta, zwracając uwagę na wszystkie rzeczy, które możesz poprawić by obsługiwać swoich klientów lepiej.

Audyt zabezpieczeń

Dużą częścią działania większości naszych firm jest technologia. A gdzie ludzie i technologia, tam dziury w zabezpieczeniach, które mogą kosztować nas utratę pieniędzy, albo nawet konsekwencje prawne

Za Twoją zgodą spróbuję anonimowo złamać zabezpieczenia Twojej firmy by w bezpiecznym środowisku pokazać Ci, co możesz w zakresie zabezpieczeń poprawić.

Forum pomysłów i uwag

Najlepszym źródłem pomysłów i uwag na temat działania Twojej firmy są osoby najbliżej jej działania - TWoi pracownicy.

Stworzę ogólnodostępne dla nich forum, na którym będą mogli zgłaszać swoje idee na rozwój firmy i będę moderował wpisy na nim, kierując dyskusję i wprowadzając najlepsze sugestie.

Analityka procesu biznesowego

W działalności operacyjnej często zapominamy o tym, jak działają wszystkie elementy naszego procesu biznesowego, a często indywidualna ich analiza dostarcza wiele wartości.

Rozrysuję Twoje procesy i przeanalizuję poszczególne ich etapy, szukając miejsc, w których możesz coś poprawić lub zautomatyzować - obecny rozwój technologii sztucznej inteligencji pozwala szak na coraz więcej.

Analityka statystyczna i mierzenie skuteczności zmian

Bardzo ważnym elementem usługi jest mierzenie skutecznosci wprowadzonych zmian - chcę pokazywać możliwie dokładnie jakie korzyści odnosisz dzięki wdrożonym innowacjom i dostarczać Ci statystycznych narzędzi do oceny zmian w Twojej firmie

Audyt komunikacji

Narzędzia komunikacyjne, których na co dzień używamy determinuja efektywność komunikacji, a co za tym idzie całej pracy w zespole - szczególnie gdy mówimy o pracy zdalnej.

Niezależnie czy wykorzystujesz Slacka, email i jak masz zorganizowane bazy danych w firmie - na pewno znajdę dobre rozwiązania poprawiające ich efektywność.

Opisywanie procedur, struktury firmy, budowanie person, tworzenie materiałów pomocniczych

W codziennej działalności zwykle nie mamy czasu na to, by przygotować dobry opis tego, co w firmie robimy, a takie materiały często są nieodzowne - na przykład w czasie onboardingu nowych pracowaników

Raport rozwoju

Każdego dnia na świecie powstają kolejne technologie, które mogą przydać się w Twojej firmie, poprawiając efektywnosć jej działania. Dla Ciebie wyselekcjonuję te, które warte są uwagi i których wdrożenie da w diemi największy zwrot z inwestycji.

W przygotowaniu - społeczność innowacji

Wszystkie firmy korzystające z usługi uzyskają dostęp do specjalnego forum w ramach którego

Darmowa wycena

Cena zależy od zakresu usług (minimum 299,- netto za miesiąc) - aby wiedzieć, co mogę Ci zaproponować, muszę wiedzieć więcej na temat Twojej firmy, więc proszę CIę o wypełnienie ankiety - to nic nie kosztuje - wypełnij ankietę do darmowej wyceny

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Możesz zajrzeć do mojej bazy wiedzy, udostępniam też bazę źródeł z których korzystam, może zainteresować Cię lista moich projektów, albo moje interaktywne CV